Współpraca | wizaż i makijaż

Wizaż, makijaż – Lublin

Firma Ewelina Wadowska – Wizerunek Rozwój Motywacja zajmuje się  szeroko pojętym kreowaniem wizerunku zaczynając od wizerunku zewnętrznego a kończąc na szkoleniach z autoprezentacji, mowy werbalnej, niewerbalnej, komunikacji w życiu, treningami asertywności oraz zarządzania stresem.

Organizujemy też sesję zdjęciowe, wieczory panieńskie, szkolenia zakresu wizerunku.

Jeśli jesteś :

1.  salonem fryzjerskim

2.  coachem

3. psychologiem

4. fotografem,lub

5. masz do zaoferowania salę, lub inne ciekawe miejsce  na szkolenia wizerunkowe, lub sesje zdjęciowe;

I chciałbyś nawiązać współpracę proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny, w celu ustalenia warunków współpracy.

 

FIRMY Z KTÓRYMI WSPÓŁPRACUJE

 EDYTA SZYMAŃSKA

 SALON FRYZJERSKI, Pozwól stylistom PLATINIUM hair design Edyta Szymańska, odkryć Twoje piękno. Stworzymy fryzurę specjalnie dla Ciebie. Precyzyjne strzyżenie technikami Vidal Sassoon oraz kreatywne i klasyczne koloryzacje kosmetykami firmy Kreastaste oraz L’Oréal są od dawna naszym atutem.

 

KACPER KMIEĆ – FILMOWIEC

kacper  Absolwent Archeologii UMCS. Fotograf reportażowy i reklamowy, operator i montażysta w jednym.

 Kacper jest autorem wszystkich filmików dla Ewelina Wadowska – Wizerunek Rozwój Motywacja.

SANDRA SOBOLEWSKA – FOTOGRAF

images wybitna, utalentowana fotograf, która specjalizuje się w fotografii typu fashion i beauty. Jej zdjęcia zdobywają nagrody zarówna w kategoriach artystycznych, jak i uznania za wyspecjalizowany warsztat.

Prace jej można oglądać na wystawach na terenie całej Polski.

 

 EWA MICKIEWICZ – FOTOGRAF

 1920410_477585795678855_148736702_nfotograf z pasją, od około pół roku zafascynowana zdjęciami beauty. Wszystkie moje zdjęcia powstają przy współpracy najzdolniejszych wizażystek i fryzjerów. Każda osoba jest w 100% zaangażowana w to co robi. Fotografia to moja pasja i wkładam w każde zdjęcia całe swoje serce.

AGNIESZKA KLICZKA – FOTOGRAF

Ur. w 1982 zespol-agni-kliczkar. Artysta fotografik, wiceprezezes ZPAF OL. W 2011 uzyskała licencjat z wyróżnieniem z Professional Photography (University of Abertay w Dundee), 2008 mgr kulturoznawstwa UMCS (krytyka i promocja sztuk plastycznych), studia licencjackie na kierunku Dziennikarstwo   i Komunikacja Społeczna UMCS. W latach 2005-2008 założyciel i prezes Koła Fotograficznego UMCS – Grupa Fotografów Lubelskich. Organizatorka wielu wernisaży, ogólnopolskich konferencji naukowych i warsztatów fotograficznych. Obecnie doktorantka UMCS.

MAGDALENA SOLIS – PSCHOLOG

Magdalena 2010Mój warsztat trenerski to głównie szkolenia sprzyjające rozwojowi umiejętności psychospołecznych, m.in.:

  • konstruktywne radzenie sobie ze stresem w życiu codziennym i w sytuacjach szczególnych (w tym techniki relaksacji)
  • komunikacja międzyludzka i asertywność
  • sztuka autoprezentacji i budowania wizerunku
  • zarządzanie sobą w czasie
  • rozwój kompetencji osobistych

Sześcioletni okres pracy  w działach marketingu firm farmaceutycznych dał mi dodatkowe doświadczenie pozwalające na efektywne dzielenie się również praktyczną wiedzą i umiejętnościami z zakresu:

  • profesjonalnej obsługi klienta
  • szkoleń produktowych i sprzedażowych
  • negocjacji

Zdobytą, jak i wciąż poszerzaną wiedzę przekazuję w sposób aktywny i zróżnicowany. Pasjonuje mnie szukanie wciąż nowych sposobów i technik uczenia innych.

Jestem absolwentką psychologii UMCS w Lublinie (2001) oraz studiów podyplomowych z zakresu diagnozy psychologicznej w praktyce klinicznej SWPS w Warszawie (2009). Ukończyłam roczne szkolenie z poradnictwa psychologicznego w Instytucie Psychoterapii Krótkoterminowej w Krakowie (1999) oraz Szkołę Trenerów Biznesu FRDL przy współudziale TROP w Warszawie (2009).  Jestem współzałożycielką i aktywnym członkiem, a w latach 2010-2012 prezesem Stowarzyszenia Trenerów Biznesu INSPIRATOR.

BusBonus

BusBonus_logo_CMYK — kopia

Program BusBonus jest kolejnym narzędziem służącym wdrożeniu Strategii Promocji Transportu Miejskiego w Lublinie.

W Programie udział biorą osoby uprawnione do przejazdu 30, 90 lub 150-dniowym imiennym biletem okresowym zakodowanym na Karcie Biletu Elektronicznego wydanej przez Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie.

Program polega na otrzymywaniu przez posiadaczy wyżej wymienionych biletów, zniżek na zakupy i usługi w wybranych miejscach.

Po okazaniu Karty Biletu Elektronicznego  sprawdzimy czy zapisany jest na niej bilet uprawniający do zniżki 15% na usługi w Centrum Terapii Wizerunkiem Ewelina Wadowska.  Potem zostanie ona uwzględniona przy opłacie.

Kurs wizaż i kurs makijaż

Ewelina Wadowska – tel. 603-854-555