O mnie

MakeUp Lublin Ewelina Wadowska

Jestem specjalistą od spraw kreowania wizerunku, trenerem, kolorystką, stylistką, wizażystką.
Zajmuję się doradztwem z dziedziny kreowania wizerunku indywidualnego, jak i biznesowego.
Prowadzę szkolenia z zakresu wizażu, stylizacji, pielęgnacji cery oparte na profesjonalnych indywidualnych programach szkoleniowych.
Za pomocą koloru, odpowiedniego ubioru, oraz makijażu wydobywam piękno każdej kobiety, po to aby poprawić jej samopoczucie. Uważam, że nie ma ludzi brzydkich zewnętrznie, są tylko zaniedbani i niepewni siebie.
Nie zmieniam ludzi, ale pomagam im być lepszą wersją ich samych.

Współpracuję z agencjami reklamowymi, firmami szkoleniowymi i placówkami oświatowymi, między innym: Vena Art, Dom Kultury Węglin, Fundacja Karuzela, Agencja Rozwoju Lokalnego i wiele innych.
Przygotowuję modelki do pokazów lubelskich projektantów. Współorganizuję wiele lubelskich event’ów. Organizuję sesje zdjęciowe i metamorfozy. Moje prace są publikowane w branżowych magazynach, między innymi w Makeup Trendy.
W 2015 roku uzyskałam tytuł Mistrzyni Polski w makijażu Glamour oraz zostałam zwycięzcą konkursu Loreal Color Trophy.

Byłam też wizażystką prestiżowej marki Laura Mercier.
Wykładałam jako trener wizażu w Lubelskiej Szkole Sztuki i Projektowania Ubioru.

Współtworzę jedyny w Polsce portal internetowy MUA.PL , którego zadaniem jest zrzeszanie, inspirowanie i edukowanie wizażystek z całej Polski, tak aby prężnie działały i zarabiały coraz większe pieniądze.

Razem z Ilona Szalak stworzyłyśmy jedyny kurs makijażu dziennego online makijaż.edu.pl.
W 2017 roku ja i Ilona Szalak zorganizowałyśmy pierwszą w Polsce konferencję biznesową dla branży wizażowej ( MAKEUP BUSINESS), która pokazała między innym jakie są możliwości zarobkowe, jakie trzeba mieć predyspozycje do wykonywania zawodu, czy i jakie założeni powinna mieć osoba chcąca prowadzić własny biznes. Konferencja położyła mocny nacisk na istotność prowadzenia social mediów- na których dziewczyny bazują. Wiedzą w jaki sposób je prowadzić żeby były dodatkową a czasami nawet główną reklamą naszego biznesu. Dokładnie wiedzą w jaki sposób rozwinąć media społecznościowe, żeby były dodatkowym źródłem dochodu- czego uczą na swoich szkoleniach.

w 2018 roku razem z Ilona Szalak wydałyśmy książkę MAKEUP BUSINESS, która jest uwieńczeniem a nawet rozszerzeniem wiedzy pozyskanej z pierwszej edycji Konferencji Makeup Business. Swoją wiedzą i doświadczeniem biznesowym podzielili się z nami : Paulina Smaszcz – Kurzajewska, Maryna Molenda, Izabela Szelągowska, Jessica Mercedes, Macadamian Girl, Macedonnio Bezzera, Kinga Szewczyk, Marcin Szczepaniak, Harry Jefferson, Sylwia Shiffman, Ola Nowak, Ewa Gil, Magdalena Pieczonka, Maxineczka, Katosu, Żaneta Stanisławska.
Książka ta, to biblia wiedzy zbudowana na doświadczeniu znanych i cenionych przez nas osob. To gotowe rady dla współczesnych przedsiębiorców w branży beauty. Absolutnie obowiązkowa, prestiżowa i mega ważna pozycja dla każdego.

Serdecznie zapraszam,

Ewelina Wadowska.

Makeup Lublin by Ewelina Wadowska

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MIEJSCE

Miejsce, w którym miło mi Cię będzie gościć mieści się przy ul. Świętoduska 10/5  w Lublinie

Serdecznie zapraszam.