O mnie

Jestem specjalistą od spraw kreowania wizerunku, trenerem, kolorystką, stylistką, wizażystką.
Zajmuję się doradztwem z dziedziny kreowania wizerunku indywidualnego, jak i biznesowego.
Prowadzę szkolenia z zakresu wizażu, stylizacji, pielęgnacji cery oparte na profesjonalnych indywidualnych programach szkoleniowych.
Współpracuję z agencjami reklamowymi, firmami szkoleniowymi i placówkami oświatowymi, między innym: Vena Art, Dom Kultury Węglin, Fundacja Karuzela, Agencja Rozwoju Lokalnego i wiele innych.
Przygotowuję modelki do pokazów lubelskich projektantów. Współorganizuję wiele lubelskich event’ów. Organizuję sesje zdjęciowe i metamorfozy. Moje prace są publikowane w branżowych magazynach, między innymi w Makeup Trendy.
Jestem współwłaścicielką Willi Różanej – salonu fryzjersko-wizażowego, z niebanalnym wnętrzem, gdzie razem z Ilona Szalak zajmujemy  się makijażem i szkoleniami z makijażu według własnego programu szkoleniowego, oraz zatrudniamy najlepszych stylistów włosów.
W 2015 roku uzyskałam tytuł Mistrzyni Polski w makijażu Glamour oraz zostałam zwycięzcą konkursu Loreal Color Trophy.

Byłam też wizażystką prestiżowej marki Laura Mercier.
Wykładałam jako trener wizażu w Lubelskiej Szkole Sztuki i Projektowania Ubioru.
Współtworzę jedyny w Polsce portal internetowy MUA.PL traktujący o makijażu. Razem z Ilona Szalak stworzyłyśmy jedyny kurs makijażu dziennego online makijaż.edu.pl.
Za pomocą koloru, odpowiedniego ubioru, oraz makijażu wydobywam piękno każdej kobiety, po to aby poprawić jej samopoczucie. Uważam, że nie ma ludzi brzydkich zewnętrznie, są tylko zaniedbani i niepewni siebie.
Nie zmieniam ludzi, ale pomagam im być lepszą wersją ich samych.

Serdecznie zapraszam,

Ewelina Wadowska.

ewelina_na_krzesle_got2

MIEJSCE

Miejsce, w którym miło mi Cię będzie gościć mieści się przy ul. Aleja Warszawska 51 w Lublinie

Serdecznie zapraszam.